Rumeli Çorba birmilyonnokta sitesinin üyesidir. Manisa yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet veren işletmemiz, her mevsim lezzetli çorbalarıyla hizmet vermektedir. Birbirinden lezzetli çorbalarımız, kendine özgü tatlarıyla müşterilerimizi bekler. Farklı damak zevklerine göre pişirdiğimiz çorbalarımızı özenle hazırlıyoruz.

 

Mevsimine göre sebze çorbaları yapıyoruz. Sağlıklı yemek yemeği seçen ve ev mutfağının lezzetini arayan müşterilerimiz için mutfağımız keyifli bir deneyim olur. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi sevenlerin sofrasından çorba eksik olmaz. Protein, lif ve vitamin kaynağı olarak besleyici bir öğün için sebze çorbası veya baklagillerden oluşan çorbalarımız birebirdir. Özellikle soğuk havalarda veya hastayken sıcak bir çorba hem içinizi ısıtır hem de bedeninizi rahatlatır. Özellikle kelle paça çorbası hastaların şifacısıdır. Evinde yapamayan ve gelip yiyemeyen müşterilerimiz için paket servisimiz de mevcuttur.

 

Çorba, hazırlanması ve yenmesi en kolay yiyecekler arasındadır. Birçok besin değeri yüksek malzemenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ama mutfağımızın lezzeti damaklarınızda başka bir tat bırakır. Evinizde yemek olmadığında veya iş yerinde öğle araları için ister salonumuza gelip yiyin isterseniz de sipariş vererek adresinize söyleyin. Çorbalarımızdaki aromalar, lezzetiyle sizi mest edecek. Sebzelerimizi taze şekilde seçiyor, baharatlarla harmanlayarak her damak tadına göre farklı lezzetler sunuyoruz.

 

Özgün tariflerle hazırlanan çorbalarımız, geleneksel tatları seven ve yeniliklerden hoşlananlar için geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Kelle paçadan mercimeğe tavuk suyu çorbasından özel tariflerle hazırlan çorbalarımızı içmek için yerimize bekleriz. Gece boyu servisimiz devam etmektedir. Canınız ne zaman çorba çekerse içebilirsiniz!